Pogotowie informatyczne 24 h

pogotowie_informatycznePogotowie informatyczne jest usługą, która bardzo często jest niedoceniana przez właścicieli dużych, średnich i małych firm. Większość osób uważa, że jeśli zostało zainstalowane niezbędne oprogramowane, sieci komputerowe są zintegrowane, a program antywirusowy zainstalowany informatyczna strona firmy jest zabezpieczona. Oczywiście taki tok myślenia jest błędny, ponieważ wciąż powstają nowe wirusy, które atakują nawet systemy informatyczne administracji rządowej, wojska czy lotnisk. Ponadto komputery i wszystkie urządzenia do nich podpięte nie są bezawaryjne, dlatego zawsze warto mieć zaufaną firmę, która szybko i sprawnie dokona:
-napraw technicznych sprzętu komputerowego,
-przeprowadzi profesjonalny serwis programów operacyjnych, antywirusowych,
aplikacji wewnętrznych bez których normalne funkcjonowanie firmy jest niemożliwe
-naprawi sieć komputerową, usunie wirusy, trojany, spywary.
-pomoże odzyskać utracone dane
-przeprowadzi reinstalację systemów komputerowych przy zachowaniu i zabezpieczeniu wszystkich danych stworzy dodatkową kopię bezpieczeństwa.Obsługa, serwisowanie i szybka pomoc informatyczna jest bardzo ważna w każdej firmie, ponieważ większość transakcji jest przeprowadzana przez internet, lub na wewnętrznych aplikacjach, dlatego każda firma, która nie zatrudnia profesjonalnego informatyka na etacie powinna mieć podpisaną umowę z pogotowiem informatycznym, które w przypadku nagłej awarii komputera zapewnia naprawę maksymalnie w ciągu 24 godzin.
Tymczasem statystyki pokazują, że większość przedsiębiorstw kończy współpracę z firmami informatycznym tuż po stworzeniu i wypozycjonowaniu strony www, oraz podłączeniu sieci komputerowych. Jest to duży błąd ponieważ na komputerach firmowych są umieszczane różne dane również finansowe i dobrze jeśli ma do nich dostęp jak najmniejsza liczba osób.
Ponadto w razie awarii może się tak zdarzyć, że informatycy wyszukiwani z ogłoszeń nie mają wolnych terminów, w tym czasie praca w firmie jest wstrzymana, lub bardzo utrudniona.
Nasza firma oferuje szybkie pogotowie informatyczne, warto jednak zdecydować się na jeden z naszych pakietów ofertowych, ponieważ zawsze lepiej jest zapobiegać awariom niż je likwidować.
W naszych pakietach znajdą państwo szereg usług wśród których jest serwisowanie sprzętu komputerowego, sieci komputerowych i wszystkich zainstalowanych programów. Współpraca z nami to gwarancja bezawaryjnego funkcjonowania zaplecza informatycznego w państwa firmie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pakietami, jeśli nie dopasują państwo żadnego z nich do potrzeb firmy prosimy o kontakt, wówczas opracujemy indywidualne rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony.