Usługi serwisowe

Usługi serwisowe dobrane według potrzeb klienta:

Pakiet Silver – to kompletny pakiet usług serwisowych skierowanych dla małych kilkuosobowych firm. Pakiet 8 godzinnej kompleksowej obsługi serwisowej w pełni zaspokoi potrzeby informatyczne małej firmy. W zakres usług wchodzą między innymi utrzymanie ciągłości pracy dla stacji roboczych i serwerów, wykonywanie backupów w celu zabezpieczania i ochrony danych przed utratą, serwis i naprawa stacji roboczych i serwerów, administracja i konfiguracja i naprawa systemów operacyjnych, czyszczenie i defragmentacja dysków i rejestrów, ustawienia zabezpieczeń i ochrona danych, konfiguracja i zarządzanie kontami użytkowników, konfiguracja serwera pocztowego i systemem plików, zabezpieczenie sprzętu i ochrona przez złośliwym oprogramowaniem, utrzymanie i konserwacja sprzętu komputerowego i oprogramowania klienta.

Pakiet Gold – to rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw zatrudniających od kilku do kilkunastu pracowników. Oferujemy rozszerzony zakres usług w wymiarze 15 godzin w miesiącu. Oprócz standardowych czynności administracyjno-serwisowych klient otrzymuje dodatkowe korzyści w postaci opieki nad sprzętem komputerowym i oprogramowaniem poprzez zdalny dostęp przez Internet, usuwania awarii i naprawa podzespołów komputerowych, prowadzenia serwisu gwarancyjnego zakupionych elementów.

Pakiet Diamond – to zaawansowane usługi informatyczne kierowane dla średnich i dużych firm. Pakiet zawiera 20 godzin w miesiącu i oferuje najwyższą jakość usług IT dla Twojego biura. Okresowe przeglądy sprzętu komputerowego i modernizacja według zaleceń na koszt Zleceniodawcy. Kontrola sieci, rzetelne i fachowe doradztwo w zakresie zakupu sprzętu i oprogramowania oraz zastosowania rozwiązań technicznych. Naprawy, modernizacje, przeglądy oprogramowania.