Dedykowane oprogramowanie dla placówek medycznych

dedykowane opragramowanie dla służby zdrowia
programy dla gabinetów lekarskich

Nasza firma zajmuje się tworzeniem specjalistycznych rozwiązań informatycznych dla gabinetów medycznych, prywatnych przychodni i klinik, gabinetów stomatologicznych. Dedykowane oprogramowanie dla placówek medycznych umożliwia:
– wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań z zakresu komunikacji z pacjentami
– zabezpieczenie sieci komputerowych przed dostępem osób nieuprawnionych do danych pacjenta, a także utratą baz danych
– zdalną administrację ( po zalogowaniu)
– prowadzenie zdalnej kartoteki, która umożliwia:
– zdalne sprawdzenie wolnych terminów wizyt
– wstępną rejestrację
– potwierdzenie wizyty u wybranego lekarza
– dostęp do katalogu oferowanych zabiegów
Ponadto wprowadzamy szereg indywidualnych rozwiązań informatycznych na zmówienie klienta np.: możliwość zamówienia mini wizyty w celu przedłużenia recepty ipt.
Wprowadzenie oprogramowania stworzonego dla konkretnej placówki medyczne sprawia, że praca staje się dużo łatwiejsza, pacjenci w szybki i prosty sposób mogą uzyskać dostęp do informacji o zatrudnionych specjalistach i najbliższych wolnych terminach wizyt, a także maja możliwość zdalnej rejestracji, co w przypadku osób, które nie mogą sobie pozwolić na osobistą rejestracje w gabinecie jest dużym ułatwieniem. Dodatkowym autem takiego rozwiązania jest możliwość dostosowania grafiku personelu medycznego w zależności od obłożenia wizytami, co pozwala na racjonalizację kosztów związanych z zatrudnieniem personelu.
Dedykowane rozwiązania dla gabinetów lekarskich, przychodni i klinik to same korzyści. Często właściciele takich placówek kupują gotowe programy, których nie wykorzystują w 100%, ponieważ nie wszystkie opcje są im potrzebne, natomiast inne, które mogły by być przydatne program nie posiada. Dodatkowo zamówienie indywidualnego oprogramowania daje możliwość ciągłej rozbudowy programu komputerowego wraz z rozwojem placówki.